הנבחרת שלנו

מחלוצי ה- Location Intelligence בישראל. עד ייסוד החברה שימש זמיר כיועץ עסקי וכמנהל השיווק הראשון בישראל של תוכנת MapInfo. לזמיר נסיון עשיר בפיתוח מתודולוגיות של תכנון וניתוח מרחבי על בסיס מאות פרויקטים שניהל במהלך השנים. זמיר משמש כיום כיועץ אסטרטגי בכיר לנושאי Location Intelligence בארגונים מובילים בישראל.
דודי הצטרף לפוינטס בשנת 1999, מנהל לקוחות אסטרטגיים, מוביל את הפיתוח העסקי של מוצרי הדאטה ושירותי החברה ושל תהליכים ופרויקטים בתחום הטמעת מערכות GIS. בעל תואר שני בגיאוגרפיה מאוניברסיטת ת"א בהתמחות במערכות GIS.
נורית הצטרפה לפוינטס בשנת 2003 ואחראית כיום לניהול ותחזוקה של תשתיות המידע המרחבי של פוינטס. בנוסף אחראית נורית על ביצוע של עבודות תשתית מול יועצי החברה, קליטת אנליסטים חדשים והכשרתם לרמת יועץ מומחה.
יפית הצטרפה לפוינטס בשנת 2011 ומנהלת את מכלול הפעילות הייעוצית והאנליטית מול לקוחות החברה. אחראית לפיתוח מתודולוגיות ובניית מודלים מרחביים. את תוצרי האנליזה המרחבית, מתרגמת יפית לתוצרים והמלצות תומכי החלטה מותאמים לצרכי הלקוח בארגונים בתחומי הפיננסים, קמעונאות, שרותי רפואה ונוספים. בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א בהתמחויות ביג דאטה וייעוץ עסקי.
בת-אל הצטרפה לפוינטס בשנת 2011 כאנליסטית מרחבית ולאחר מספר שנים החלה לרכז ולנהל את תחום המחקר והידע של החברה. תחום זה כולל מחקרים הכוללים עיבוד של מידע מרחבי ממקורות חיצוניים וממאגרי המידע הפנימיים של החברה. ממצאי המחקרים מוטמעים בתוצרי הדאטה של פוינטס בפיתוח מדדים יחודיים, בהשבחת שכבות קיימות ויצירת חדשות ובהטמעה במתודולוגיית הניתוח האנליטי השוטף. בעלת תואר שני במידענות מאוניברסיטת בר אילן בהתמחות בניהול ידע.
דין הצטרפה אלינו בשנת 2020 כיועצת מרחבית ומנהלת פרויקטים ולקוחות בענפים שונים. לדין רקע יישומי רחב באנליזות ויישומים מרחבים במגוון תחומים. בעלת תואר שני בגיאוגרפיה עם התמחות ב GIS מאוניברסיטת בן גוריון.
יעל עובדת בפוינטס החל משנת 2008. היא מרכזת ומבצעת פעילות שוטפת של מיפוי בסיסי נתונים של לקוחות החברה ותחזוקת דאטה ושכבות גיאוגרפיות בתחומי הנדל"ן, המסחר ועוד.
דניאלה החלה את עבודה בפוינטס בשנת 2020 בתחום הדאטה והתשתיות. במסגרת פעילותה מרכזת דניאלה את תחזוקת שכבות המידע הגיאוגרפיות בתחום שירותי הבריאות ובנוסף בטיוב ומיפוי מאגרי כתובות של לקוחותנו.

    השאירו פרטים ונחזור אליכם