פוינטס הינה חברת יעוץ עסקי גיאוגרפי

מיקום הינו רכיב קריטי בקבלת החלטות אסטרטגיות ותפעוליות בארגונים עסקיים

כתובת הלקוח, פריסת הסניפים, מיקום נקודות המכירה, פריסת המתחרים, סביבת המגורים ואזורי הנוכחות של הלקוחות – לכל אלו, ולמשתנים גיאוגרפים נוספים, השפעה ישירה על שורות ההכנסה והרווח של הארגון. אנו יודעים לחלץ את המידע המרחבי הקיים במסדי הנתונים של הארגון, לשלב אותו עם מידע ממקורות חיצוניים ובאמצעות כלי GIS ומתודולוגיות מחקר אנליטיות לחבר את המימד הגיאוגרפי לתהליך העסקי ולהביא למקבלי ההחלטות בארגון  תובנה מרחבית התומכת במגוון יישומים עסקיים.

 

אנו מסייעים ללקוחותינו להיות רווחיים יותר

אנו עושים זאת באמצעות שימוש במערכות מידע מבוססות גיאוגרפיה (GIS), אשר בשורה התחתונה מאפשרות הקטנת הוצאות תפעול, גידול בתפוקת המכירות ומיצוי מלא של הפוטנציאל השיווקי. כל אחד מהללו משפיע בתורו על שורת הרווח.

פוינטס הוקמה בשנת 1995 כחברה המתמחה בפתרונות מיפוי גיאוגרפיים לעסקים. במהלך השנים רכשנו נסיון רב במספר נרחב של תחומים: ניתוחי שיווק גיאוגרפיים, דמוגרפיה מרחבית, Site Location ,מיפוי פוטנציאל שיווקי, תכנון טריטוריות מכירה, תכנון קווי מכירה וחלוקה,  מיפוי מועדוני לקוחות, תכנון קד"מ גיאוגרפי, מיפוי מתחרים ועוד.

הצוות המקצועי של החברה פיתח מיומנויות, כלים וידע רחב בכל המרכיבים הנדרשים למיקסום רווחי הלקוח בעזרת מערכות גיאוגרפיות: טכנולוגיה, מאגרי מידע ומתודולוגיות ייחודיות ביישומי ניהול מרחבי.

אנו פועלים מול לקוחותינו בשני ערוצים עיקריים:

  • מתן שירותי יעוץ ואנליזה בתהליכים ארגוניים ועסקיים הנדרשים להיבט המרחבי
  • הטמעת פתרונות בארגון: הטמעת מערכות GIS ופיתוח יישומים תפורים לפי מידת וצרכי הלקוח

 

  !אנו פועלים למיקסום רווחיך ולשיפור הסיטואציה התחרותית שלך

יותר מכירות בזמן נתון: ניהול אופטימלי של נציגי המכירות בשטח, מיקום אופטימלי של נקודות המכירה, מיקוד פעילות המכירה באזורי פוטנציאל, מיצוי הפוטנציאל השיווקי באזור.

פחות הוצאות: פחות רכבי חלוקה, פחות מרחקי נסיעה, יותר זמן שירות ללקוח, מיקום אופטימלי של מרכזי חלוקה ולוגיסטיקה.

שביעות רצון לקוחות: גישה נוחה לסניפים ונקודות מכירה, יותר זמן שירות אצל הלקוח (פחות בדרכים).

ניהול ידע: הפקת מירב התועלת הכלכלית ממידע קיים בארגון, אפשרות למנהלים להתבונן בנתונים באופן אינטואיטיבי וידידותי (מפות במקום טבלאות).